Статті

"Чарівний світ"

Чарівний світ здатний повністю змінити інтер'єр приміщення, наповнити його яскравими фарбами або м'яким півмороком, виділити або соромливо приховати його «родзинки». Інтер'єрні світильники - найважливіший атрибут будь-якого приміщення, і правильно підібрати їх непросто. Мабуть, найкращим вибором з усіх можливих є люстри і світильники з латуні. Гармонійно вписуючись в будь-який інтер'єр, від елегантного класичного до ультрасучасного хайтек, латунні світильники ефектно доповнюють і підкреслюють його особливості.
З чого тільки не пробували робити прилади для освітлення майстри минулого ... Ще не було знайдено сплав, який ідеальним чином поєднує в собі і легкість, і помпезність, і шик. «Brass», або латунь - метал, що дозволяє створювати довговічні і прекрасні люстри і світильники. Велика розмаїтість відтінків, матова або блискуча полірована поверхня, непередаване витонченість лиття - все це, та багато іншого - освітлювальні прилади з латуні.
Немає нічого дивного в тому, що латунні люстри і світильники з Італії та Німеччини так популярні. Споживачі цінують роботу майстрів з цих країн. Саме по-цьому ми співпрацюємо з найстарішої ливарної фабрикою Італії GHIDINI. Продукція іспанських і австрійських компаній так само часто привертає клієнтів. Але якщо Ви хочете, щоб освітлення у Вашому будинку було дійсно унікальним - довіртеся майстрам нашої фірми. Будучи провідними виробниками освітлювального обладнання в Західній Україні, на основі італійського литва ми виготовляємо світильники, які не поступаються, а за деякими параметрами і перевершують продукцію відомих фірм.
[Nbsp]
Ексклюзивні, розроблені під конкретний інтер'єр, люстри і світильники з латуні на замовлення є справжнім витвором мистецтва. Тільки вони дійсно гідні прикрасити Ваш будинок. Роблячи дизайн на замовлення, наші майстри-художники створюють справжні шедеври, які втілюються в життя досвідченими ливарниками. Витончені переплетення стебел, на яких покояться прекрасні квіти або урочиста строгість ліній -   будь-яке, навіть найскладніше лиття виходить з їхніх рук без єдиної вади. Ми готові розробити для Вас елітну колекцію освітлювальних приладів, в яку можуть увійти прекрасні люстри, оригінальні торшери, бра затишні для внутрішніх приміщень. Наші розробки успішно конкурують з італійськими та австрійськими моделями. Латунні світильники і люстри виробника "БРАССВІТ" прикрашають музеї та ресторани, доповнюють інтер'єри готелів та готелів, висвітлюють вокзали та банки. [Nbsp] Унікальні світильники для будинку підкреслюють затишок і спокій притулку, а офісні світильники з латуні створюють оптимальні умови для роботи і демонструють відвідувачам і партнерам високий статус, який має Ваша компанія.
Жодне приміщення не може функціонувати нормально без освітлення. Яким воно буде - залежить тільки від Вас. Чи використовувати світильники, вироблені в Австрії чи Іспанії, Німеччини чи Італії, чи придбати оригінальну колекцію, яка буде виготовлена ​​для Вас на замовлення - вирішувати Вам. А ми - торгова марка «БраССвіт» - із задоволенням допоможемо Вам втілити Ваше рішення в життя. У нас можна купити і окремий латунний світильник, і оптову партію освітлювальних приладів, виготовлену майстрами (Асоціації Виробників Світильників  "БРАССВІТ" .

Український виробник світильників "БРАССВІТ"
Україна, Київська область м.Вишневе,вул. Промислова 5-Б

  генеральний  директор: Барановська Тетяна Анатоліївна тел.:
+38-096-297-23-65,
+38-095-870-40-12
+38-063-702-82-28

brassvit@mail.ru


 комерційний відділ: Рибкін Роман Анатолійович тел.:
+38-067-256-51-00
+38-099 -975-91-75

+38- 063-215-24-84

svitbra777@gmail.com

www.brassvit.com.ua


Люстри, світильники, люстри з латуні, світильники з латуні, латунь, люстри для готелів, люстри для вокзалів.

Вас вітає "Брассвіт"!
Ми займаємося виробництвом інтер'єрних світильників з латуні, для житлових і офісних приміщень, вокзалів, готельних комплексів, музеїв, ресторанів. Також здійснюємо продаж оптом і в роздріб, світильників від світових виробників Італії, Німеччини, Іспанії, Австрії. У нас ви знайдете екстер'єрні світильники і диодную продукцію для підсвічування фасадів будівель.

Життя сучасної людини гіппер активна і насичена техно-модерном, стреси і втому накопичуються з кожним днем ​​і як наслідок з'являється агресивність і роздратування.

Єдине місце де людина може розслабитися і відпочити - це Дім. Будинок створений за своїм смаком-комфортний і улюблений з безліччю милих і дорогих серцю дрібничок зберігає пам'ять і тепло батьківської турботи та дитячі мрії. Будинок який є свідком найпотаємніших подій в нашому житті. Час показав що класичний стиль оформлення інтер'єру є найоптимальнішим для створення атмосфери затишку. І важливу роль в ньому має освітлення! Роль свічок взяло на себе електрику.

Майстри створювали нові шедеври освітлення використовуючи бронзу, латунь і інші сплави але бронза виявилася занадто важкою і швидко окислюється а прості метало-сплави не надавали шику і помпезності виробам. Тому більшість сучасних світильників виготовляють з дорогоцінного сплаву латуні.

Ми з гордістю працюємо, продовжуючи справу старих майстрів, спираючись на їх досвід та використовуючи новітні технології виробництва. Назва нашої фірми Брассвіт - це і є звук англійського "brass"-в перекладі означає-ЛАТУНЬ.

Продукція нашої фірми чудово вписується в сучасні інтер'єри. Ми виробляємо як широко поширені моделі люстр так і створюємо індивідуальні моделі для ВАС і тільки для Вас!

Спеціальні пропозиції для дизайнерів і власників спеціалізованих магазинів!

Назад