Статті

Бізнес подарунки та подарунки на ювілей

Люстра

Настільні лампи завжди стають стильним акцентом в облаштуванні інтер'єру. Вони в будь-якому випадку є оригінальною прикрасою будинку. Лампи [nbsp] надають будинку обжитий вигляд. Без них не вийде справжнього комфорту. Гарна й оригінальна настільна лампа відмінний подарунок для колег по роботі або друзям, які люблять почитати, проти ночі. У магазинах зараз без проблем можна вибрати лампу від моделі, зробленої, в стилі hi-tech до старовинних і дорогих, які будуть точно повторювати дизайн вісімнадцятого століття. У красивого й оригінально зробленого торшера можна збиратися всією сім'єю і ділиться враженнями, що відбулися за минулий день. Необхідно не забувати, що настільні лампи поділяються на два види. Декоративна лампа, яка може стати відмінним вибором для подарунка, головне підібрати до інтер'єру людини яким купується. І другий вид це робочий.

Ексклюзивний дорогий подарунок начальнику, шефові, босові, загалом, шанованій людині підібрати не просто. По-перше, значущі дати бувають не один раз і дуже складно відзначитися різноманітністю при виборі подарунка. Враховуючи те, що чоловікам в двійні важче вибрати подарунок і те, що як показує практика, представники сильної статі мають схильність до техніки то даний електричний прилад як настільна лампа, торшер або свічник будуть прийняті на ура. Якщо врахувати ще, що вироби «БРАССВІТ» ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ з високоякісної латуні, то цей подарунок стане дорогим не тільки серцю, а й поповнить домашню скарбничку раритетних виробів, переданих у спадок. Вдало виглядатиме на робочому столі настільна лампа з колекції «Котедж» ексклюзивне скло ручної роботи медового відтінку буде обволікати очі за часів роздумів вашого начальника про надбавку до зарплати. Ми не сумніваємося про позитивне вирішення на вашу користь.

Ще одне важливе свято:

Весілля - радісна подія в житті як самих молодят, так і рідних і друзів, запрошених на торжество. Збираючись відзначити таку важливу подію, як весілля, гостям часто доводиться вирішувати проблему - що подарувати? Адже дуже важливо, щоб подарунок виявився не прохідним, а доставив новоспеченої сім'ї радість і приємні миті. Як правило, на весілля, крім конверта з грошима, прийнято дарувати речі, які стануть в нагоді молодій сім'ї в господарстві: килими, столові прилади, годинники, постільні приналежності, ковдри. Звичайно, ці практичні подарунки якраз до речі, і їм завжди знайдуть застосування.
Але іноді хочеться виділитися із загальної маси і вибрати подарунок, керуючись не розумом, а серцем. Якщо ви так і мають намір вступити, звертайтеся в компанію «Брассвіт» і ми допоможемо Вам підібрати настільну лампу для спальні, настольною лампу для кабінету предпреімчевому новоспеченому чоловікові або торшер у вітальню. Наші вироби можуть комплектуватися під замовлення, як плафонами так і абажурами з тканини. Вибираючи абажур до настільної лампи у фірмі «БРАССВІТ», потрібно пам'ятати декілька простих правил. По-перше, темні кольори зроблять кімнату менше, а світлі «піднімуть» стелі і кімната буде здаватися просторіше. [Nbsp] Блакитні холодні тони оптично відсувають стіни і стелі. А теплі кольори, у тому числі і червоний, мають протилежним ефектом. Але відтінки червоного трохи агресивні, на відміну від теплих жовтуватих тонів. Хоча цей колір найбільш часто замовляють для створення інтимної обстановки спальні.
Ми впевнені, що подаровані до Дня весілля настільні лампи від «БРАССВІТ» стануть тільки першим кроком для облаштування освітлення сімейного гніздечка молодят. Насолода, яку вони отримають від такого подарунка, підстьобне їх звернутися на фірму і придбати інші освітлювальні прилади в такому ж стилі. При оформленні вашого замовлення не забудьте згадати, що виріб отримується для урочистого випадку,   і ми надамо вам подарунковий сертифікат на знижку 10% при наступному замовленні.
Детальніше про продукцію дізнайтесь на сайті в розділі настільні   лампи, торшери настільні лампи колекція «Замок».

presents 004
presents 005

Назад