Статті

Бізнес подарунки та подарунки на ювілей

Настільні лампи завжди стають стильним акцентом в облаштуванні інтер'єру. Вони в будь-якому випадку є оригінальною прикрасою будинку. Лампи [nbsp] надають будинку обжитий вигляд. Без них не вийде справжнього комфорту. Гарна й оригінальна настільна лампа відмінний подарунок для колег по роботі або друзям, які люблять почитати, проти ночі. У магазинах зараз без проблем можна вибрати лампу від моделі, зробленої, в стилі hi-tech до старовинних і дорогих, які будуть точно повторювати дизайн вісімнадцятого століття. У красивого й оригінально зробленого торшера можна збиратися всією сім'єю і ділиться враженнями, що відбулися за минулий день.

Детальніше »

"Чарівний світ"

Чарівний світ здатний повністю змінити інтер'єр приміщення, наповнити його яскравими фарбами або м'яким півмороком, виділити або соромливо приховати його «родзинки». Інтер'єрні світильники - найважливіший атрибут будь-якого приміщення, і правильно підібрати їх непросто. Мабуть, найкращим вибором з усіх можливих є люстри і світильники з латуні. Гармонійно вписуючись в будь-який інтер'єр, від елегантного класичного до ультрасучасного хайтек, латунні світильники ефектно доповнюють і підкреслюють його особливості.

Детальніше »

Стилі світильників

Відмінні риси даного стилю - симетричність і точність, тому в даному випадку дуже добре виглядатимуть, наприклад, невеликі гравюри або картини однакового розміру, симетрично розвішені на стінах. Колірну гамму потрібно підбирати обережно, уникаючи різких, сміливих, кричущих фарб. Підійдуть спокійні, нейтральні, але при цьому теплі тони: всі відтінки коричневого, пісочний, оливковий. Шпалери і килими переважні однотонні або з непомітним малюнком, щоб не порушувати цілісність простору.

Детальніше »

ГОСТ на світильники

Вся продукція ТОРГОВОЇ МАРКИ «БРАССВІТ» провадиться відповідно до встановлених стандартів ГОСТ 17677-82 і [nbsp] ГОСТ 8607-82

Буква закону. Державний стандарт 17677-82 «поширюється на світильники для внутрішнього освітлення житлових, громадських приміщень, виробничих (в т.ч. сільськогосподарських) будинків і на світильники для зовнішнього освітлення, призначені для роботи в мережах змінного струму напругою до 1000В, виготовлені для потреб народного господарства і для експорту ».

Детальніше »

Як підключити світильник

До початку монтажу світильник повинен зберігатися в сухому, теплому місці. Нагадуємо: всі роботи з монтажу та обслуговування світильників необхідно проводити тільки при відключеній напрузі живильної мережі. Перед тим, як повісити люстру на стельовий гак, переконайтеся у відсутності напруги на підвідних проводах за допомогою пробника або тестера.

Як правило в розподільній коробці є гачок, на який вішається люстра або світильник. Гачок закручений пластик коробки. З часом пластик втрачає свою міцність і люстра може впасти.

Детальніше »

Як проводиться замір опору ізоляції?

Замір опору ізоляції є одним з пріоритетних напрямків, в яких працює будь-яка електровимірювальна лабораторія. І це не випадково, адже саме ця операція є головною ланкою у визначенні стану ізоляції, а, відповідно, і в забезпеченні безпеки використання електромереж та обладнання різного призначення. Поговоримо про те, як вимірюють опір ізоляції.

Детальніше »

Люстры для гостинниц и ресторанов

Проблема классификации гостиниц в последние годы находится в центре внимания специалистов гостиничного хозяйства и туристской отрасли. По данным Международной гостиничной ассоциации (МГА), в настоящее время официальная система классификации гостиниц принята только в 64 странах мира, в 11 странах она находится в стадии разработки, в 58 — гостиницы не имеют единой классификации. К числу последних относятся и такие страны массового туризма, как Великобритания, США и Япония.

Детальніше »